Ennakkoilmoittautuneet 23.8.2017 mennessä

23.8.2017

Sarja EtunimiSukunimiSeura
M 1/2 maraton EetuHirvonenKestävyyttä pintakaasulla 24/7
M 1/2 maraton TuomasJärvinenTampereen maratonklubi
M 1/2 maraton LassiPitkäläMaununnevan Tiikerit
M 1/2 maraton VilleTaivassaloTampereen maratonklubi
M 100 km MarkkuAsumaaHC Persekerho
M 100 km LarsByströmWest Coast Ultra Runners
M 100 km MarkoHalmeenpää100mc.fi
M 100 km JuhaHeikkinen 
M 100 km MarkkuHeinoJuoksupulju Gallträskin sadan kilon Siika
M 100 km MarkusIlvaTeam Rahola
M 100 km AnttiJylhä-OllilaLahti
M 100 km HannuKeinänenRauhalahti RoadRunners
M 100 km TimoKeskinen 
M 100 km PetriKoivunen 
M 100 km KariKoljonen 
M 100 km JaniLempinenFinnish Marathon Runners
M 100 km JouniMäkeläAPK-maratoonarit
M 100 km PetriMononenTeam Rahola
M 100 km TuomoNurminenTampere Trail Running
M 100 km AllanOjalaEndurance
M 100 km PasiPölkkiAAC Haurala
M 100 km TeroRuokolainenUltra Sisu
M 100 km PatrikSandbergEndurance
M 100 km MarkoSilvennoinenTeam Rahola
M 100 km EinoTetri100mc.fi
M 100 km MauriVälimäki 
M 100 km TeijoVierolaKaKa Maraton
M 100 km JuhaniYli-MarttilaTeam Rahola
M 50 km JyriHänninenTampereen Maratonklubi
M 50 km MikaKeskivinkkaTampere
M 50 km IlkkaLainemaFinnish Marathon Runners
M 50 km SamiLoikkanenVihti triathlon
M 50 km JaniRintamäkiLahden Ahkera Juoksuklubi
M 50 km JuergenSchusterSpVgg Jahn Forchheim
M maraton klo 15 JaniErvasti 
M maraton klo 15 TeppoLammio 
M maraton klo 15 JuhaPaleniusEspoo
M maraton klo 15 AriTolonen 
M maraton klo 9 PetriAlkioraPolamk
M maraton klo 9 JaniErvasti 
M maraton klo 9 TeroLeppikangasMustasaari-lehti
M maraton klo 9 PekkaMononen100mc.fi
M maraton klo 9 PetriMyllymäkiTeam Rahola / Pirkkala
M maraton klo 9 HarriPaananenJyväskylän Kenttäurheilijat ry
M maraton klo 9 JuhaPaleniusEspoo
M maraton klo 9 Ari- PenttiPietinenRC Lemmentalja
M maraton klo 9 AriTolonen 
M/N Nonstop-juoksu JuhaAnderssonJurateResor
M/N Nonstop-juoksu ElinaEnneJumppapirkot
M/N Nonstop-juoksu SariGranholmEsbo IF
M/N Nonstop-juoksu IlonaHarjunpääTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu MarkoHollantiTREMK
M/N Nonstop-juoksu RiikkaHuuhtanen 
M/N Nonstop-juoksu PaulaJunttilaTornio
M/N Nonstop-juoksu JyriKeva 
M/N Nonstop-juoksu JariKurvinenTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu marjukkamanninentremk
M/N Nonstop-juoksu VuokkoManninenTREMK
M/N Nonstop-juoksu SuviNieminen 
M/N Nonstop-juoksu RiikkaNurminen 
M/N Nonstop-juoksu MinnaNurroTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu RistoPirhonenJurateResor
M/N Nonstop-juoksu KatiPitkänenJumppapirkot
M/N Nonstop-juoksu AnneRanta-TenhunenTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu KerttuSalmikiviTampereenmaratonklubi
M/N Nonstop-juoksu NiinaTaimistoTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu KirsiTaskinen 
M/N Nonstop-juoksu AnuTuomola 
M/N Nonstop-juoksu JaniTuomola 
M/N Nonstop-juoksu SatuUskaliKaupin Kanuunat
M/N Nonstop-juoksu HeliVartiainenJumppapirkot
M/N Nonstop-juoksu susannaviitaniemiTawastia Trail Club
M/N Nonstop-juoksu TeijaVirtanenTeam Rahola
M/N Nonstop-juoksu PenttiVirtanen 
M/N Nonstop-juoksu HannaVuojela 
M/N Nonstop-juoksu SirpaWalkerTeam Rahola
N 1/2 maraton SeijaKumpunen-
N 1/2 maraton SantraLaukkanen 
N 1/2 maraton PäiviLinneroTeam Rahola
N 1/2 maraton HanneSirainen 
N 100 km MaaritAaltonen 
N 100 km NinaHyvönenTeam Rahola
N 100 km EijaKrok 
N 100 km MarianneMäkinen 
N 100 km AnuOssbergTeam Rahola
N 100 km MilkaRajalaMilen seura
N 100 km MiraVidenTakomorunners
N 50 km TiinaHäkkinenTeam Rahola
N maraton klo 15 IinaPuskalaHäjyt ry
N maraton klo 9 EerikaHedinTeam Rahola
N maraton klo 9 ElinaPajuniemiKPK 24/7
N maraton klo 9 IinaPuskalaHäjyt ry
N maraton klo 9 riittasaukkonen 
N maraton klo 9 JohannaTaivassaloTremk