Enakkoilmoittautuneet 2018 (päivitetty 8.10.)

8.10.2018

100km M

Henry

Aalto

HOKA ONE ONE Team (FI), UD

Antti

Anttonen

Hollola

Matti

Asikainen

Hervannan hurjat

Timo

Halme

 

Marko

Halmeenpää

100mc.fi

Tapani

Hessel

Vimpat

Lauri

Kankaanrinne

Lahti

Kimmo

Kerman

Team Zerman

Timo

Keskinen

Helsinki

Lari

Koivu

FMR

Juhani

Lahtinen

 

Osmo

Liimatainen

Jkl

Stefan

Mangström

Team Kymppi-Katto

Ilpo

Mettovaara

Team Läpsy

Fredrik

Olaussen

West Coast Ultra Runners

Tom

Perttala

Velo Salo

Mikko

Perttula

 

Pasi

Pölkki

AAC Haurala

Kari

Ranta

Endurance

Marko

Ruuti

AAC Haurala

Mikko

Steen

 

Tapio

Talvitie

Endurance

Kari

Timonen

Nordic waterproofing oy

Timo

Tuominen

Littoinen

Janne

Tuomisto

Kyläsaaren kajastus

Janne

Uusitalo

FMR

Mauri

Välimäki

HelsInki

 

100km N

Ilona

Harjunpää

Team Rahola

Anu

Manninen

Vauhtisammakon Juoksukoulu

Pia

Palevuo-Antas

 

 

50km M

Jyri

Hänninen

Tampereen Maratonklubi

Markku

Ihonen

Brestin Jyräys

Karri-Pekka

Kauppinen

Rakkaus ja tiede voittavat

Juha

Kinnunen

Terässiilit Ry

Markku

Lauste

100mc.fi

Aki

Manninen

 

Ilkka

Ruuska

 

 

50km N

Annamari

Kangas-Kalinen

 

Sanna

Lahtinen

 

Tiina

Pellinen

Joutsenon Kullervo

 

Maraton klo 9 M

Matti

Huotari

Häjyt

Jimi

Jokela

 

Petri

Kiiskilä

Tampereen Maratonklubi

Tapio

Koivu

Team Raju

Eero

Koivusalo

Hiukkasen Hukassa

Joonas

Kuisma

Tampereen Maratonklubi

Raimo

Mäkinen

APK-maratoonarit

Tero

Mattila

 

Tapio

Metso

Stokiksen seisojat

Mika

Perkiömäki

RC Eemeli

Jukka

Puronlahti

Team Rahola

Mika

Puskala

Puskala

Markku

Salo

Tampereen Maratonklubi

Juhani

Tiainen

RC Eemeli

Sakari

Väisänen

Loimaa

Mika

Videnoja

RC Eemeli

Tommi

Vormisto

Tampereen Maratonklubi

Mikko

Ylinen

RC Eemeli

Lasse

Oksanen

KPK 24/7

 

Maraton klo 9 N

Riikka

Burke

Rauhalahti Road Runners

Nina

Hyvönen

Team Rahola

Laura

Koivusalo

 

Eija

Krok

 

Päivi

Laakkonen

 

Anna

Latva-Pukkila

TriathlonSuomi

Merja

Mattila

 

Iina

Puskala

Häjyt

Riitta

Saukkonen

 

Nina

Suni

Tremk

Eija

Uusi-Esko

100MC.FI

Ritva

Vallivaara-Pasto

100mc

 

Maraton klo 15 M

Petri

Alkiora

Polamk

Mika

Puskala

Puskala

 

Maraton klo 15 N

Iina

Puskala

Häjyt

Mirva

Scivola

Polisportiva Montalto

Marjut

Uronen

Vihti Triathlon

Ritva

Vallivaara-Pasto

100mc

Nina

Hyvönen

Team Rahola

 

Puolimaraton M

Francisco

Arteiro

 

Vasiliy

Batyrev

 

Tero

Haavisto

Tampere

Eetu

Hirvonen

Kpl 24/7

Kai

Kourula

Janakkalan Jana

Erkki

Laitila

VSVU

Samu

Nerg

Jyväskylän Kenttäurheilijat

Otto

Niemelä

Teivo Stayers

Mika

Niemelä

Teivo Stayers

João

Pereira

 

Mika

Perkiömäki

RC Eemeli

Jari

Siukonen

Tampereen Pyrintö

Ilia

Skirda

 

Juhani

Tiainen

RC Eemeli

Juha

Vanhanen

Vaajakosken Kuohu

Mika

Videnoja

RC Eemeli

Mikko

Vouti

 

 

Puolimaraton N

Alina

Kinnunen

Tampere

Emilia

Kourula

Janakkalan Jana

Pinja

Kourula

Janakkalan Jana

Heidi

Lumme

 

Lempi

Mullari

 

Tiia

Nurminen

 

Tiina

Pietiläinen

Laukaa

Hanna

Ranta

 

Ronja

Sonninen

Toijalan Vauhti

Susanna

Vuorenpää

 

 

Nonstop-juoksu

Mikko

Aaltonen

Iso-Hunnari Trail Runners

Olli

Alanen

Töölönlahden Valaat

Pia

Auvinen

 

Miikka

Bäckström

Leppävaaran Sisu

Elina

Enne

Jumppapirkot

Satu

Eskola

 

Janne

Gylling

Sastamalan juoksukerho

Tiina

Henriksson

 

Riikka

Huuhtanen

 

Katja

Jokela

Finnish Maraton Runners / FMR

Toni

Kaskiala

Töölönlahdenvalaat

Marko

Kautto

Ilves

Jarno

Kautto

Ilves

Merituuli

Kerman

 

Sari

Kinnari

Kangasala

Leena

Korhonen

K3 Strength + Endurance

Minna

Lähde

 

Johanna

Lampinen

 

Keijo

Mäkelä

Team Rahola

Marjukka

Manninen

TREMK

Vuokko

Manninen

NAMI

Saveli

Näkkäläjärvi

Auron Järvenpää

Marjatta

Nybacka

Tawastia Trail club

Jussi

Palovaara

 

Niko

Pesonen

 

Janne-Pekka

Pietiläinen

 

Sanna

Pimiä

KPK24/7

Kati

Pitkänen

Jumppapirkot

Sanna

Räsänen

Kokkokankaan kipittäjät

Tommi

Salo

 

Ilkka

Seppälä

Tampere Trail Running

Mika

Vallinen

Puntti-Karhut

Heli

Vartiainen

Jumppapirkot

Sini

Venno

Team Rahola

Pentti

Virtanen

 

Arja

Virtanen

Team Rahola

Laura

Vuorimies

Team Ice Power

Silja

Hormia

Sports Team Rahola